5. rujna 2024., 20:00
6 - 4
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
JUNIORI U19

Kao što je bilo za očekivati igralo se u prvom poluvremenu na protivnički gol, te možemo biti zadovoljni igrom ali i pristupom prema utakmici naše ekipe u prvom poluvremenu .
Iako su gosti odigrali vrlo čvrstu i gustu obranu pred svojim golom, te je u toj zoni bilo jako teško razigravati, ipak je naša ekipa uspjela stvarati  vrlo kvalitetne prilike.
Tek nakon našeg drugog postignutog pogotka domaća ekipa više nije mogla tako disciplinirano igrati u obrani te je šteta što naši igrači nisu postigli još koji pogodak više.
U prvom poluvremenu postižemo pet golova.
U drugom poluvremenu igramo opuštenije, pomalo neozbiljno u obrambenom segmentu nogometne igre.
Imali su naši igrači nekoliko kvalitetno odigranih akcija , dobrih udaraca sa vanjskih pozicija ali je to premalo s obzirom na kvalitetu naše ekipe.
U drugom poluvremenu postižemo jedan gol, ali zato primamo čak četiri gola .
Kvaliteta igre, pristup igri nisu bili na razini kao u prvom poluvremenu .
Pobjeda naše ekipe uopće nije bila upitna od samog početka utakmice, te utakmica završava rezultatom 6 : 4 u korist naše ekipe.

Trener: Neven Kreslin,prof.