NATJECATELJSKA SEZONA 2024/2025
8. rujna 2024., 11:15
2 - 6
NK DINAMO Domašinec

U drugom kolu prvenstva U-15 pioniri ugostili su NŠ Dinamo / Zelenko . Gostujuća ekipa u ovaj susret ušla je kvalitetnije , s puno agresivnosti i trke na samom terenu.Imali su u prvih 20 minuta više od igre , stvorili su četiri velike prilike za postizanje pogotka, ali naš vratar bio je nesavladiv . Naša ekipa u 22 minuti prvi puta dolazi do gol prilike, ali Mihinjač Lukas upućuje loptu pokraj gola . Samo dvije minute poslije, u 24 minuti Horvat Vito sa 16 metara upućuje loptu preko gola . Da bi gosti u 25 minuti naše neiskorištene prilike kaznili pogotkom nakon pogreške u našoj obrani za 0:1. U 29 minuti Horvat David ima priliku, ali lopta ide pravo u vratara gostiju. Slijedi kazna za naš promašaj , tako u 32 minuti gosti postižu pogodak glavom za 0:2.U 34 minuti naš vratar slabo prima loptu koja na kraju završava u golu za 0:3 .U 35 minuti u kaznenom prostoru gostiju ,prekršajem je zaustavljen Piknjač Martin i to je kazneni udarac kojeg sam izvodi, ali gostujući vratar brani udarac  tako na poluvrijeme idemo s 0:3. Sam početak drugog poluvremena i u 37 minuti gosti dolaze do pogotka za 0:4. Naša ekipa pokušava nešto igrati, ali u završnom djelu akcije nemamo pravu završnicu.Što gosti s brzim kontra napadima kažnjavaju u 45 minuti za 0:5 i u 50 minuti za 0:6. Nakon visokog vodstva gostiju, ipak uspijevamo doći do pogotka u 55 minuti kojeg postiže Horvat David udarcem s ruba kaznenog prostora za 1:6. Da bi Juras Maksim u 58 minuti odigrao loptu do Horvat Davida koji pogađa za 2:6. Do kraja susreta bilo je prilika s obije strane, ali pogodaka više nije bilo. Na današnjem susretu u našoj igri nije bilo agresivnosti, puno je bilo pogrešaka u dodavanju , tako da gosti dolaze do zaslužene pobjede.