4 - 1
TRNAVA/D.KRALJEVEC
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
KADETI U17

U Ponedjeljak 09.09.2024. U-17 kadeti u 2 kolu prvenstva ugostili NŠ Trnava / D. Kraljevec . Gosti susret otvaraju agresivnije s većim posjedom lopte , u par navrata imaju dobre akcije koje završavaju u našem bloku. Ipak u 9 minuti gosti koriste pogrešku u našoj obrani i dolaze do vodstva od 0:1. Na svu sreću u 11 minuti dolazimo do poravnanja rezultata na 1:1, kada vršimo brzu kontru iz koje Piknjač Martin upošljava loptu do Tomašek Marka koji postiže pogodak . Nakon toga gosti igraju čvršće na loptu , imaju inicijativu ali naša ekipa igra dobru obranu iz koje izvodimo brze kontranapade. Tako u 36 minuti Tomašek Marko izlazi sam pred gostujućeg vratara koji radi prekršaj izvan kaznenog prostora , sudac utakmice ga nagrađuje s javnom opomenom umjesto s isključenjem , dok Tomašek Marko napušta teren zbog povrede. U drugi dio susreta ulazimo čvršće i odlučnije , loptu spuštamo na podlogu , tako da nam je igra kvalitetnija i opasnija po golu gostiju . U 47 minuti u dobroj akciji i prodoru prema golu u gostujućem kaznenom prostoru prekršajem je bio zaustavljen Žvorc Noa , koji je i sam izveo precizno kazneni udarac za naše vodstvo od 2:1. U 68 minuti sudac propušta dosuditi 11 m za našu ekipu kada gostujući igrač rukama radi prekršaj nad Gregorinčić Noah. Gosti počinju biti sve više nervozni u igri i dobivaju javnu opomenu . Našu dobru igru nagrađujemo pogotkom u 70 minuti kada Žvorc Noa oduzima loptu protivniku i postiže pogodak za 3:1. U tih posljednjih 10 minuta igre gosti nemoćni u igri počinju se ponašati nesportski , najprije gostujući vratar dobiva 2 javnu opomenu zbog prekršaja van kaznenog prostora za isključenje , da bi u istoj minuti gostujući igrač dobio direktan crveni karton zbog udaranja našeg igrača . Dok naša ekipa dobiva 3 opomene , 2 zbog nesportskog ponašanja a 1 za napucavanje lopte. Kada se situacija smirila u 79 minuti postižemo još jedan pogodak , Zadravec Jakov odigrava loptu, Gregorinčić Noah koji posprema loptu u gol za konačnih 4:1 . Svakoj ekipi pripalo je po poluvrijeme dobre igre,ali naša ekipa željela je više pobjedu koju je na kraju i ostvarila protiv dobre ekipe gostiju i zato zaslužuju sve čestitke !!

Trener: Stjepan Makar