NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
3 - 5
Igralište Sivica
PIONIRI U15

U 3. kolu prvenstva Pioniri U15 gostovali su u Sivici. Igralo se po kišovitom vremenu no unatoč tome teren za igru bio je dobar. U takvim uvjetima za igru naša ekipa tijekom cijelog poluvremena igrala na jedan gol. Domaćin je u prvom poluvremenu imao tri kvalitetna udarca koje naš golman dobro brani . U prvih 20 minuta igre naša ekipa imala je 8 čistih prilika za postizanje pogotka. Konačno u 22. minuti Horvat Vito proigrao je loptu do Gregorinčić Noah koji uspjeva postići pogodak za 0:1. Do poluvremena imamo još dva zicera ali na poluvrijeme odlazimo s minimalnim vodstvom od 0:1. Sam početak drugog djela i velika pogreška našeg igrača u obrani  te domaća ekipa  postiže lagani pogodak. S tim poklonjenim pogotkom domaćin se ohrabruje u igri. No bez obzira na hrabre domaćine naša ekipa u 47. minuti dolazi do novog pogotka u akciji Horvat Vito asistira za Piknjač Martina za novo vodstvo od 1:2. U 51. minuti domaćin radi brzu kontru iz koje dolaze do kaznenog udarca nakon prekršaja našeg igrača kojeg precizno realiziraju za 2:2. Domaćin koristi pogrešku u našoj igri te u 53. minuti dolaze u vodstvo od 3:2 Igrala se 62. minuta kada u brzoj akciji Piknjač Martin proigrava loptu do Juras Maksima koji poravnava rezultat na 3:3. Repriza ove akcije slijedi u 64. minuti, opet asistent Piknjač Martin, a pogodak za novi preokret, ali u našu korist postiže Juras Maksim za 3:4 . Slijede tri velika promašaja naše ekipe, da bi ipak u 69. minuti zaključili utakmicu pogotkom Piknjač Martina na asistenciju Andročec Vita za 3:5. Uz 5 postignuta pogodaka imali smo 15 promašenih zicera. Na kraju čestitke igračima na dobroj igri i zasluženoj pobjedi.

Trener: Stjepan Makar