Ekipa Limača je ove nedjelje, nažalost, doživjela još jedan poraz. U susretu protiv favoriziranih igrača iz Svetog Martina odigrali smo samo prvih 15 minuta, što je u dvoboju s kvalitetnim protivnikom puno premalo. Naša je ekipa, već tradicionalno, jako dobro započela susret i golom Rajana Srnca povela 1-0. Pritom smo zapucali još dvije izgledne prilike kojima smo mogli ostvariti značajniju prednost. No onda, u razmaku od samo 3 minute primamo dva gola, oba nakon naših nespretnih reakcija u obrani i rezultat je preokrenut a do poluvremena i podebljan na 1-3. U drugom dijelu nije bilo one potrebne energije kod naših igrača za eventualno stizanje rezultata, pa je rezultat očekivano završio pobjedom gostiju od 2-5. Drugi pogodak za našu momčad djelo je Lea Dodleka. Ekipa U11 igra ove sezone po principu toplo-hladno, pa uz objektivno i nedostatak sreće u nekim dobrim utakmicama bodovni saldo nikako nije mogao biti bolji nego što jest.
TRENER: TOMISLAV PODGORELEC.













