Ekipa U11 odigrala je vrlo dobru utakmicu protiv fizički nadmoćnijih i po godinama starijih djevojčica iz ŽNK "Međimurje". Susret je protekao u jako dobroj borbi u svim dijelovima terena, s prilikama s obje strane. Naša je momčad dobro otvorila utakmicu i povela te nakon toga propustila nekoliko prilika za povećanje vodstva i moguće rješavanje utakmice. No naše propuštene prilike bivaju kažnjene s druge strane i do pobjede nismo došli. Posebno možemo žaliti što smo izjednačujući pogodak za 2-2 primili u posljednjim trenutcima susreta, kad smo već gotovo upisali 3 boda. Šteta, jer takvih je utakmica bilo nekoliko ove sezone, utakmica u kojima igramo dobro i stvaramo prilike no ne uspijevamo na kraju osvojiti maksimalan broj bodova. Strijelci za našu momčad u ovom su susretu bili Lukas MIšić i Sandro Cvrtnjak.
TRENER: TOMISLAV PODGORELEC.













