Igrači kategorije U11 lijepom su pobjedom završili ovogodišnju nogometnu sezonu. Na igralištu u Orehovici igrom su i rezultatom nadvisili goste iz Nedelišća.Tijekom cijelog susreta naša je momčad bila bolja, pa je pobjeda time više nego zaslužena. Bili smo maksimalno koncentrirani i u napadu i u obrani.Tek je u završnici susreta došlo do manjeg nepotrebnog opuštanja što je pomoglo gostima da smanje i ublaže rezultat. Trostruki je strijelac za našu momčad bio Sandro Cvrtnjak,po jedan su gol postigli Leo Dodlek i Vito Mesarić. Ova je utakmica pokazala vrijednost ove naše momčadi čiji je pasman na tablici svakako mogao i morao biti bolji da nije kroz sezonu bilo toliko oscilacija u igri. Vjerujemo da će bolje biti u idućoj sezoni.
TRENER: TOMISLAV PODGORELEC.













