1 - 4
NŠ ZELENKO
LIMAČI U11

Naši igrači kategorjie U - 10 igrali su u Maloj Subotici protiv NŠ Zelenko.
Protivnička ekipa je imala sjajnog golmana a naši igrači su stvorili veoma mnogo prilika koje nisu iskoristili a gosti su sve to
kažnjavali sa 4 prekrasna golova sa vanjskih pozicija.
Prvo poluvrijeme završava sa vodstvom gostiju 2 :1 . Poveli su gosti u 7 minuti greškom našeg vratara koji je morao bolje reragirati na udarac iz  daljine. Brzo smo izjednačili pogotkom Luke Jurasa ali gosti su opet brzo poveli lijepim udarcem sa 20 metara koji golman nije mogao obraniti.Tim rezultatom završava 1.poluvrijeme a u drugom poluvremenu naši dečki su još više napali protivnika ali nisu bili dovoljno koncentrirani i iz mnogo prilika ne zabijaju dok gosti sve to kažnjavaju sa još dva lijepa pogotka te utakmica završava pobjedom
gostiju 4 :1 .
Strijelci :   Luka Juras 1 : 1