22. rujna 2016., 15:26
NK SLOGA Čakovec
4 - 4
LIMAČI U11

U subotu 17.09.2016. odigrano je III. kolo lige kategorije U-10  u Čakovcu protiv NŠ Sloge.
Domaća ekipa NŠ Sloga  je vrlo rano , već u 7 minuti susreta vodila sa 2 :0 zbog velikih pogrešaka našeg vratara.
Tino Švenda svojim prvim zgoditkom smanjuje prednost domaćih na 2 : 1 . No nažalost pogreške našeg vratar se nastavljaju i domaća ekipa samo u 5 minuta postiže još dva pogotka i odlaze na vodstvo 4 :1.Potkraj  prvog poluvrmena Bruno Vlah prekrasnim zgodikom iz slobodnog udarca smanjuje rezultat na 4:2 . U drugom poluvremenu naši igrači pojačavaju tempo, kvalitetnije i još borbenije ulaze u utakmicu te postižu dva pogotka i uspjevaju izjednačiti rezultat koji se do kraja utakmice nije mjenjao te na kraju utakmica završava neodlučeno 4 : 4 .
Strijelci :    Švenada Tino - 2x,