22. rujna 2016., 15:36
NŠ ZELENKO
1 - 1
POČETNICI U8

U vrlo zanimljivom susretu 3.kola lige Početnika, naša je ekipa osvojila bod, u suretu u kojem je imala prilliku i pobijediti ali i izgubiti. Prvi dio susreta pripao je ekipi "Zelenka", koja je bolje ušla u susret i većinu vremena napadala prema našim vratima, srećom bezopasno. No ipak, u 15.minuti je naš vratar Luka Lastavec morao u mrežu po loptu. Nakon što je krajnjim naporom obranio odličan udarac iz slobodnog udarca, loptu koja se od njega odbila do protivničkog napadača nije uspio zaustaviti i naša je momčad bila u rezultatskom minusu. Drugi dio susreta prošao je u nadmoćnoj igri naše momčadi, kontinuiranim napadima prema protivničkim vratima vođeni željom da se dođe do povoljnijeg rezultata. Plod je takve igre i izjednačujući pogodak Leona Lastavca u 30.minuti. Do kraja susreta pokušavali smo, a i imali prilike pobijediti no rezultat je ostao konačnih 1-1. Prema viđenom, svakoj ekipi po poluvrijeme i svakoj ekipi po bod. Realno.

Za NŠ Općine Mala Subotica igrali su:Lastavec Luka, Horvat David, Janković Leon, Tomašek Marko, Kocijan Vito, Zadravec Jakov, Cirkvenčić Vinko, Lastavec Leon, Rebernik Mateo, Bedić David, Horvat Fran, Sovar Gabrijel, Gazdek Pavlo, Horvat Hrvoje, Baranašić Abel i Horvat Julijan, a pod vodstvom trenera Tomislava Podgorelca.