Sastav : Martan J. - Zadravec F. - Blažona M. - Majnić L. - Držanić A. ( 46 min Kolarić D. ) - Podgorelec K. - Goričanec D. - Fleten S.F. ( 50 min Marčec M. - 80 min Barbulović E.) - Horvat D. - Lončarić A. - Križaić P. ( 75 min Kocijan F. )

Strijelci :  0  -  1    29 min Horvat D.

2  -  1    65 min

3  -  1    80 min

4  -  1    81 min

5  -  1    86 min

Nakon 5 uzastopnih pobjeda došao je uvjerliv poraz u zaostaloj utakmici kod Rudara u M. Središču.U prvom poluvrijemenu ravnopravna igra u kojoj nakon pogreške domačeg vratara dolazimo do vodstva od 0 - 1 u 29 minuti  preko Horvat D.Do kraja poluvremena imali smo još dvije dobre prilike za pogodak koje ne realiziramo.Drugo poluvrijeme domačin koristi sve slabosti u našoj igri,jer igre i nije bilo stara priča o volji i želji za igrom,samostalno isticanje,bezvoljnost i nonšalantnost u igri je plod visokog poraza.Komentar za igru je suvišan.

SLIJEDEĆU UTAKMICU JUNIORI IGRAJU KAO DOMAČINI U SUBOTU U 14 sati U DRŽIMURCU/STRELCU PROTIV "PETICE" SASTANAK U 13 sati U DRŽIMURCU/STRELCU

Trener : Makar Stjepan