Sastav: Martan-Zadravec - Blažona - Majnić - Cirkvenčić - Podgorelec - Goričanec - Kocijan - Horvat - Lončarić - Križaić

Strijelci :  0 - 1   11 min  Horvat  -  asistencija Križaić

1 - 1   50 min

1 - 2   55 min Goričanec  - asistencija Horvat

2 - 2   59 min

U zaostaloj prvenstvenoj utakmici u derbiju drugi i treći na tablici po teškom terenu odigrali su odličnu utakmicu za ovaj rang takmičenja.U prvom poluvrejemenu imali smo više od igre,postigli smo pogodak i zasluženo poveli.U drugom poluvrejemenu o prvih 15 minuta igre postignuto je još tri pogotka. Domaćin prvo poravnava rezultat,pa mi opet postižemo za vodstvo,da bi domaćin poravnao rezultat na 2 - 2. Posljednjih 30 minuta igre igra se između dva šesnaesterca,gdje mi ipak smo stvorili tri velike prilike za pogodak od kojih jedna pogađa gredu ali rezultat se ne mijenja,tako da derbi završava sa neodlučenim rezultatom.Svi igrači odigrali su dobro ovaj derbi.

Trener: Makar Stjepan