NŠ ZELENKO
4 - 2
LIMAČI U11

U nedjelju, 26.03.2017. u Domašincu odigrano je II. kolo Limača između igrača NŠ Dinamo / Zelenko i NŠ Općine Mala Subotica .
Nažalost u prvom poluvremenu se previše griješilo , odmah na početku zabili smo si autogol i tako vrlo loše započeli utakmicu što su domaći iskoristili sa još dva gola te prvo poluvrijeme završava 3 : 0 za domaćine. U nastavku , drugom poluvremenu bolja igra naših igrača. Postižemo gol i smanjujemo vodstvo na 1 :3 , te opet promašujemo dvije 100 % prilike i umjesto da mi izjednačimo rezultat, domaći povisuju vodstvo iz poklonjenog faula na rubu kaznenog prostor. Očita pogreška suca. Odmah nakon nekoliko minuta smanjujemo rezultat na  2: 4 te se isti više nije mijenjao. Već drugu utakmicu za redom igramo dva vrlo različita poluvremena, prvo poluvrijeme izrazito loše drugo odlično. Prošlo kolo smo se izvukli, vratili se nakon 0 : 2,   nažalost ovu utakmicu to  nismo uspjeli.Naši igrači se moraju malo bolje boriti otpočetka utakmice i tada dobar rezultat neće sigurno izostati.

Trener : Neven Kreslin, prof.