25. ožujka 2017., 16:23
3 - 2
NK RUDAR Mursko Središće

U nedostatku JUNIORA sastav popunili sa 7 igrača PIONIRA koji su tokom cijelog susreta prikazali borbenu i agresivnu igru protiv starije ekipe Rudara.Gosti su utakmicu otvorili brzim golom već u 4 minuti.Taj gol nas nije sputao već nas ohrabrio,tako da smo ubrzo poravnali na 1 - 1 u 10 minuti.Slijedila je još veća agresivnost,tako da u 34 i 40 minuti postižemo pogotke za vodstvo od 3 - 1.U posljednjoj minuti prvog poluvremena primamo gol iz slobodnog udarca za 3 - 2 u poluvrijeme.Drugo poluvrijeme igralo se pretežito između dva šesnaesterca.tako da smo utakmicu iskontrolirali do kraja zasluženom pobjedom od 3 - 2.

Strijelci: 0  -  1  4   minuta

1  -  1  10 min  Fleten  -  asi. Jančec M.

2  -  1  34 min  Jančec M. - asi. Jančec D.