1. travnja 2017., 19:46
2 - 1
NŠ SLOGA Čakovec

Mlađi pioniri i treću utakmicu odigrali u nekompletnom sastavu i to bez napadača,ostali sa samo jednim napadačem.U prvom poluvremenu u borbenoj utakmici gosti nešto agresivniji i iz jednog kornera postižu pogodak za vodstvo od 0 - 1.Pokušavali smo nešto napraviti u igri ali nismo bili odlučni u određenom momentu,tako da je poluvrijeme pripalo gostima i vodstvo od 0 - 1.Na poluvremenu smo se ohrabrili ,tražili smo više slobode u igri sa proigravanjima tražiti prilike za gol.Tako smo u igru ušli sa još većom motivacijom i agresivnom igrom na loptu,i trud se isplatio.Nakon polovice igre u drugom poluvremenu iz slobodnog udarca Blažona poravnavamo rezultat na 1 - 1.Nakon gola još više smo napravili pritisak prema golu.I iz još jednog slobodnog udarca kojeg je izveo Vugrinec Noa lopta je u golu za vodstvo i veliki preokret u igri za 2 - 1. Do kraja susreta održali smo vodstvo i konačnu pobjedu.Sve čestitke na borbenoj i hrabroj igri svim igračima i osvojena nova tri boda.

Strijelci: 0  -  1  18 min

1  -  1  60 min Blažon Josip ( prekršaj nad Košakom )

2  -  1  65 min Vugrinec Noa ( prekršaj  nad Blažona J. )

Treninzi : PONEDJELJAK  -  ČETVRTAK  -  PETAK   u  16 sati

Trener: Makar Stjepan