2. travnja 2017., 19:52
3 - 1
NŠ SLOGA Čakovec

U derbiju kola potpuno zaslužena pobjeda. Već od početka susreta velikim pritiskom na gostujući gol stvarali smo šanse ali ih i redom promašivali. Nakon promašivanja a bilo ih je 6 čistih gol šansi konačno postižemo gol u 27 minuti igre za vodstvo od 1 - 0.Tu nismo stali već pojačali pritisak što je urodilo novim golom u samoj završnici prvog poluvremena i vodstva od 2 - 0.Početak drugog poluvremena nije počeo dobro, budući da smo iz jedne gužve pred našim golom primili fliper gol za 2 - 1.Nakon toga slijedi mali pad u igri, ali se opet postepeno dižemo i povećavamo vodstvo na 3 - 1 u 48 minuti.Do kraja susreta gosti su mogli smanjiti rezultat ali odlični Martan brani 11 m.Da bi mi u samoj završnici propustili postići i uvjerljiviju pobjedu.Na kraju sve čestitke svi igračima na prikazanoj igri i konačnom rezultatu.

Treninzi : ČETVRTAK  -  PETAK  u  17 i 30

Trener : Makar Stjepan