POČETNICI U8
8. travnja 2017., 19:39
NŠ ZELENKO
0 - 5

U derbi susretu 12.kola lige Početnika, na igralištu u Svetoj Mariji, naši su Početnici odigrali susret protiv "susjeda" na ljestvici, tradicionalno neugodnog suparnika iz Novakovca. Naime, svi dosadašnji susreti ovih protivnika bivali su u pravilu vrlo izjednačeni, a i međusobni skor to potvrđuje. Isto tako izjednačenu utakmicu očekivali smo i ovaj put. Međutim, bili smo svjedoci možda i najbolje partije naših igrača ove sezone, u kojem je protivnik potučen do nogu i poražen s vrlo uvjerljivih 5-0. Od samog početka postavili smo se autoritativno s jednim ciljem, a to je pobjeda i tri boda. Djelovali smo ozbiljno i sigurno te ni u jednom trenutku nismo dozvolili protivničkoj momčadi ni priliku da nam se rezultatski približi. Do poluvremena smo dali dva, u nastavku još tri, a po prilikama smo mogli postići i još više pogodaka. Trostruki je strijelac bio Leon Lastavec, a po gol su dali Jakov Zadravec i Julian Horvat. Nadamo se takvom pristupu i igri i iduće subote kad ćemo snage odmjeriti s čakovečkom "Slogom", igri uz koju bi i rezultat trebao doći.

Trener:Tomislav Podgorelec.