20. travnja 2017., 19:10
0 - 1
NŠ SVETI MARTIN

1 / 4 FINALE CUPA JUNIORI

Po jako teškom vremenu jako hladno sa jakim vjetrom mjestimice kišom juniori odigrali cup utakmicu.U prvom poluvremenu imali smo pomoć vjetra,ali ga nismo znali iskoristiti.Stvorili smo tri dobre prilike,a posebito prilika Horvat D. kada sam izlazi u dva navrata 1 na 1 sa golmanom ali oba puta ne realiziramo.Gosti su imali jednu priliku koju smo im mi složili ali su na sreću promašili.U drugom poluvremenu slijedili su kontra uvjeti za igru.Gosti u prvih 15 igre igraju na našoj polovici,ali bez izrazitih šansi za gol.Gol odluke postignut je u 64 minuti igre kada jedan udarac cc 35 m od našeg bloka lopta nošena vjetrom ulazi tik uz stativu u gol i gosti vode od 0 - 1. Slijedio je preokret u igri gdje mi vršimo pritisak na gostujući gol do kraja susreta.Stvaramo prilike,Lončarić A. sam izlazi prema golmanu ali bez realizacije.Pod kraj susreta odlična obrana gostujućeg golmana udarac Marčec M.Tako da na kraju sretnija odnosno spretnija ekipa prolazi u  1 / 2 finale.

Sastav : Martan J. - Zadravec F. - Podgorelec K. - Majnić L. - Jančec M. - Cirkvenčić L. - Goričanec D. - Držanić A. ( 70 min Marčec M. ) - Lončarić A. - Horvat D. - Jančec D. ( Barbulović E. )

Strijelci :  0  -  1  64  min

U PETAK 21.4 2017  JUNIORI igraju Prvenstvenu utakmicu u Prelogu. POLAZAK U 15.30 ispred SPARTAKA