23. travnja 2017., 18:47
NK MLADOST KOMET
2 - 1

Nakon Cup utakmice u Srijedu odigrali smo u Petak prvenstvenu utakmicu u Prelogu .U prvom poluvremenu domaćin je imao više od igre,ali smo mi u ranoj fazi igre poveli sa  0 - 1.Slijedila je igra na našoj polovici .i mi iz jedne kontre propuštamo povećati vodstvo,da bi domaćin iz jednog udarca pogodio našeg igrača i lopta promjenjuje smjer i završava u golu za 1 - 1. Već u sljedećem napadu promašujemo sa 3 m gol tako da poluvrijeme završava sa 1 - 1 . Drugo poluvreme ista priča ,domaćin jalovo napada a mi igramo na kontru. Promjena rezultata bila je u 82 minuti kada domaćin postiže pogodak iz slobodnog udarca.Pred sam kraj susreta pogađamo prečku,tako je domaćin slavio sa 2 - 1.

Sastav : Martan J. - Fleten S.F. ( 65 min Barbulović E. ) - Podgorelec K. - Majnić L. - Držanić A. - Lončarić A. ( 83 min Ciglar T. ) - Goričanec D. - Marčec M. - Jančec M. ( 83 min Krivak P. ) - Horvat D. - Jančec D.

Strijelci :  0  -  1   6  min  Jančec D.  -  asi  Lončarić A.