NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U subotu 06.05.2017. u 15 sati odigrano je VIII. kolo Limača  između  NŠ Općine Mala Subotica i NK Međimurec / Sloboda
Vrlo napeta utakmica u kojoj su naši igrači pokazali veliku borbenost i htijenje.Iako smo dominirali i stvarali mnogo prilika neočekivano teško su naši Limači došli do pobjede.
Poveli smo 1 : 0 već u 7. minuti  zgoditkom Tina Švende. Ali gosti već tri minute kasnije izjednačuju iz slobodnog udarca te u 15.minuti postižu i drugi pogodak nakon velike pogreškom naše obrane. Unatoč tome i dalje naši igrači dominiraju igrom,stvaraju prilike i izjednačuju zgoditkom Luke Bakse.Rezultatom 2 : 2 završava prvo poluvrijeme.
U drugom poluvremenu identična situacija kao u prvom poluvrmenu, naši ekipa igra , dominira i stvara prilke a gosti opet postižu lagan zgoditak zbog loše reakcije naše obrane.
Sav naš trud, borbenost i dominacija tijekom cijele utakmice se isplatila jer u 43. i 47. minuti Ivan Bašek postiže dva zgoditka i donosi zasluženu pobjedu našoj ekipi.

Trener : Neven Kreslin, prof.