13. svibnja 2017., 19:28
NOGOMETAŠ 13 Podturen
2 - 2

U Subotu Mlađi pioniri odigrali su svoju prvenstvenu utakmicu u Sivici sa Nogometašem 13.U prvom poluvremenu igralo se pretežito na protivničkoj polovici,u takvoj igri stvorili smo dosta dobrih gol prilika ali brzopletost i slabi udarci nisu donjeli pogotka sve do pred sam kraj poluvremena kada konačno uspijevamo postići dva gola za vodstvo od 0 - 2.U poluvremenu učinili smo dosta izmjena igrača ,tako da je sam početak igre domaćin nakon 2 minute igre smanjio iz jedne kontre na 1 - 2. Slijedio je očekivano naš posjed lopte i igra na protivnički gol,gdje smo imali par dobrih prilika za povećanje vodstva ali slaba igra u završnici nije donijela očekivani pogodak,već u samoj završnici primamo iz opet kontre pogodak za konačnih 2 - 2.Svi igrači ovaj puta su podbacili u igri u kojoj nije bilo ideje u igri,pretežito se igralo individualno.

Treninzi :  PONEDJELJAK   -   UTORAK   -  ČETVRTAK    u   16 i 30 sati