14. svibnja 2017., 19:32
NOGOMETAŠ 13 Podturen
1 - 3

U Nedjelju Pioniri U - 15 reklo bi se odradili rutinski utakmicu,budući da su dan prije imali fešte. Sam početak utakmice otvorili smo dobro igrom jer smo odmah stvorili dvije dobre gol prilike ali bez realizacije da bi odmah bili kažnjeni brzom kontrom domaćina koji postiže gol za 1 - 0.To nas nije omelo jer smo ubrzo poravnali rezultat na 1 - 1,i do poluvremena postigli još dva gola za vodstvo od 1 - 3.Treba spomenuti da smo se naprosto u par navrata ispromašivali ili je odlično obranio domaći golman.Drugo poluvreme ista priča igra se na polovici domaćina ,stvaraju se prilike ali bez realizacije da bi domaćin u par navrata brzim kontrama pretio našem golu ali nije postigao pogodak.Tako je utakmica završila postignutim rezultatom iz prvog poluvremena 1 - 3 i potpuno zaslužena nova tri boda.

Treninzi : PONEDJELJAK   -   UTORAK   -  ČETVRTAK   u  18  sati