26. kolovoza 2017., 15:26
1 - 4
NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs DINAMO Domašinec vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs DINAMO Domašinec

U Subotu 26.8.2017  u - 12 Mlađi pioniri odigrali su prvenstvenu utakmicu sa  Dinamo ( Domašinec ) i izgubili sa 1 - 4.Utakmicu smo odigrali u nekompletnoj postavi ( izostanci - povreda  i more ) gdje smo se suprostavili kvalitetnoj ekipi gostiju. Sam početak susreta donio je brzo vodstvo  gostiju od  0 - 2 i to postignutim golovima u 3 i 9 minuti igre. Nakon toga postepeno se dižemo u igri , gdje smo stvorili 3 dobre prigode za pogodke ali na žalost ne realiziramo niti jednu. Da ne bi sve promašivali pobrinuo se Švenda D. koji na asistenciju Cirkvenčić F. postiže pogodak u 23 min. za smanjenje rezultata od  1 - 2 , što je bio rezultat prvog poluvremena. Drugo poluvrijeme ista priča gosti iz brze kontre povećavaju rezultat na 1 - 3  u 33 minuti igre. Slijedi ravnopravna igra i mi u toj igri  stvorili smo par dobrih akcija ali bez završnice. Gosti u 45 min. nakon našeg promašaja  , vrše brzu kontru iz koje postižu pogodak za uvjerljivo vodstvo od 1 - 4 , koje se do kraja susreta nije mijenjalo. Gosti  fizički jača ekipa ,posebito u napadu što je donijelo prevagu na terenu, naša ekipa odigrala solidno , fali više samopouzdanja kod pojedinaca a to če doči postepeno kroz treninge i utakmice.
Treninzi :  PONEDJELJAK  -  UTORAK  -  PETAK    u  16,30 sati   MLAĐI PIONIRI