31. kolovoza 2017., 15:02
NŠ SLOGA Čakovec
0 - 1

U Srijedu 30.8.2017 igrano je redovno kolo Kvalitetne lige .Nakon proteklog kola i poraza kod kuće ,ovaj puta smo pobijedili u gostima Slogu. Tokom cijelog susreta odigrali smo borbenu i discipliniranu utakmicu u kojoj je domaćin bio fizički jača ekipa od nas . U prvom poluvremenu ravnopravna igra s time što smo mi brzo poveli sa  0 - 1 več u 4 minuti golom iz slobodnog udarca kojeg je izveo Jančec G. , što je bio i rezultat poluvremena . U drugom poluvremenu domaćin ima inicijativu u igri ali naša ekipa ne dozvoljava domaćinu da postigne gol , mi u takvoj igri vršimo kontre ali nam fali poneki fizički jači igrač da bi bili opasniji po protivnički gol.Na kraju utakmica je završila zasluženom našom pobjedom i zato pripadaju sve čestitke svim igračima.