POČETNICI U8
2. rujna 2017., 17:26
NŠ SLOGA Čakovec
10 - 0

Rezultatsku katastrofu doživjeli su naši najmlađi u utakmici 2.kola prvenstva. Uvjerljivo su poraženi u susretu protiv čakovečke "Sloge".Razlika u kvaliteti ovih dviju ekipa možda i nije deset golova, ali... Po igračkom kadru kojega posjeduju čakovečki igrači, s pravom se nadaju naslovu prvaka u ovoj kategoriji. S druge strane, naša bitno izmijenjena i pomlađena momčad u ovom trenutku ne može stati u istu rečenicu sa "slogašima", koliko god teško bilo ili ne bilo priznati i prihvatiti. Fizički nadmoćniji, uigraniji ali i prosjekom godina stariji od naših igrača, protivnici su nemilosrdno parali mrežu našeg golmana u drugom dijelu. Da, u drugom dijelu, jer je prvi dio, zanimljivo, završio bez pogodaka. Prvi nam je dio pokazao da naša momčad i nije tako loša jer je odigrala vrlo dobrih i koncentriranih 20 minuta, u kojima nismo dozvolili protivnicima da si stvore priliku i nismo dozvolili otvorene šuteve. Sve ono dobro iz prvog dijela, palo je u vodu u prvih par minuta nastavka. Dva slučajna gola iz gužve i jedan dalekometni udarac promijenio je rezultat na 3-0. i tu je bio kraj. Kraj ne samo nadanja, nego i koncentracije naših igrača. A bez dicipline u igri i maksimalne koncentracije protiv nominalno jačeg protivnika ne možeš ništa očekivati. Naši su se igrači doslovno raspali, nije više bilo obrane, nije se držao raspored a i malodušnost se uvukla u većinu njih. Jednostavno su se predali i do kraja primili još sedam golova za konačnih 0-10. Ružan poraz koji peče, ali ne zabrinjava konačan rezulat koliko reakcija momčadi nakon primljena 2-3 gola. To je problem psihološke naravi, a ne igračke kvalitete momčadi. Prvo nam je poluvrijeme pokazalo da možemo dobro igrati. Nadamo se da će u idućim utakmicama i rezultati biti bolji,

Igrali su: Rebernik Mateo, Juras Maksim, Horvat David, Horvat Fran, Brodarić Deni, Kocijan Vito, Barić Ivano, Taradi Abel, Sovar Gabrijel, Gazdek Pavlo, Vilić Jakov, Plantak Roko i Baranašić Abel. Trener:Podgorelec Tomislav