3. rujna 2017., 17:40
5 - 1
NŠ PETICA

U Nedjelju 3.9.2017. Pioniri uvjerljivo pobijedili . Nakon slabe igre pionira u proteklom kolu , ovu utakmicu odigrali smo vrlo kvalitetno  , angažirano , kreativno u organizaciji igre prema protivničkom golu, te dobra igra u fazi organizacije obrane . Gostujuća ekipa dobra , ali mi sa ovakvim pozitivnim pristupom naprosto smo ih nadigrali , posebito u veznoj liniji gdje smo dominirali na terenu. U prvom poluvremenu početak je bio ravnopravan  ali kako je utakmica odmicala tako smo mi bili bolji i do poluvremena postigli 3 pogodka . Golove su postigli Vugrinec N. 2 i Hadeljan P. 1. U drugom poluvremenu ista priča , nastavak dobre naše igre i brzi 4 pogodak kojeg postiže Hadeljan P.. Podkraj susreta slijedi rijetka pogreška u obrani i gosti smanjuju na 4 - 1.Taj pogodak nas nije omeo , već u sljedećem napadu postižemo gol a realizator je Hadeljan P. koji je postigao 3 pogotka za konačnih  5 - 1 . Nakon ovakvog pristupa igri i sama prikazana igra na terenu svi igrači zaslužuju pohvale i čestitke i za očekivati je da tako dalje nastave sa pozitivnim mentalitetom.
Treninzi : PONEDJELJAK   -  SRIJEDA   -   ČETVRTAK     u  18 sati