9. rujna 2017., 10:00
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
0 - 3

U 5 kolu prvenstva u Subotu 9.9.2017. U - 12 mlađi pioniri pobijedili u Zasadbregu sa 0 - 3. Početak susreta domaća ekipa fizički jača od nas imala je inicijativu u igri u prvih 10 minuta, ali nije stvorila niti jedinu šansu po naš gol , mi kao da smo se uplašili. Postepeno smo počeli preuzimati igru, što je rezultiralo nakon lijepe akcije lopta dolazi do Švenda D. koji nesebično dodaje Vugrinec N. koji posprema loptu u gol za 0 - 1 u 17 minuti igre. Do poluvremena stvorili smo još par dobrih akcija ali završni dio nam je bio slab. Drugo poluvreme utakmicu otvorili smo brzim golom već u 33 minuti igre golom Taradi M. za 0 - 2.Kompletna ekipa igra dobro, kontroliramo igrom u veznoj liniji, u obrani igramo čvrsto tako da u takvoj igri očekivali smo novi gol koji se postigao u 49 minuti igre a strijelac je bio Švenda D. za vodstvo od 0 - 3 , što je bio i konačni rezultat. Kroz utakmicu u igri smo rotirali svih 17 igrača , koje treba pohvaliti na zalaganju i napredku u igri što je rezultiralo čistom pobjedom , jer naš golman imao je samo jednu intervenciju u igri što je dobro odradio .
Treninzi : UTORAK  -  SRIJEDA  -  PETAK   u  16  sati