17. rujna 2017., 11:15
NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M)
0 - 9

U Nedjelju 17.9.2017. U - 14 pioniri uvjerljivo su pobijedili NK Omladinac / Sloboda u Novom Selu Rok.U utakmicu smo ušli čvrsto i odlučno što je rezultiralo brzim pogotkom već u 8 min. igre golom Hadeljan P. za vodstvo od 0 - 1 . Igra se i dalje dobro ali novi gol postižemo u 29 min. igre  za 0 - 2 a strijelac je ponovno Hadeljan P. samo min. poslije već je 0 - 3 gol postiže Toplek M. Do poluvremena postižemo još jedan gol u 34 min. a strijelac je Piškor P. U drugom poluvremenu totalna dominacija naše ekipe u igri , naprosto su se naši igrači opustili , igrali su sve bolje , kombinirali i stvarali lijepe akcije iz kojih su postigli još 5 golova. Redom  već u 37 min. je 0 - 5 a strijelac je Toplek M. , na 0 - 6 povisuje u 49 min. Hadeljan P. , na  0 - 7 u 51 min. opet je strijelac Hadeljan P., u 55 min. već je 0 - 8 a gol postiže Jančec L.. I konačno u 65 min. za  0 - 9 gol postiže Toplek M. Uz tih 9 postignutih golova propustili smo još 6 čistih gol prilika.Što reći za našu ekipu na kraju ,Kada uđu u utakmicu i svaki odigra  svoju poziciju u igri kako treba , onda na toj utakmici imaš kvalitetu i tečnu igru iz kojih proizlaze golovi , zato za ovu prikazanu igru i samom rezultatu sve čestitke svim igračima .
Treninzi : UTORAK  -  ČETVRTAK  -  PETAK   u  17,30 sati
Trener:Makar Stjepan