30. rujna 2017., 10:00
NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec
1 - 4

U Subotu 30.9.2017. u Dunjkovcu naši Mlađi pioniri odigrali su prvenstvenu utakmicu , iako smo bili u nekompletnoj postavi ( nedostajali Hadeljan L. - Vrbanec K. - Juras R. ) odigrali smo odlično ovu utakmicu. Od samog početka susreta nametnuli smo čvrstu i agresivnu igru , što je rezultiralo brzim vodstvom od 0 - 1 u 6 min. igre gol postiže Taradi M.Prije samog vodstva propustili smo dvije 100% gol šanse. Nakon vodstva i dalje napadamo ,stvorili smo opet dvije gol prilike ali ih ne realiziramo , da bi u 12 min. igre uspjeli povećati rezultat na 0 - 2 gol postiže Vugrinec N. Nastavljamo i dalje dobrom igrom i u 20 min. povisujemo na 0 - 3 , gol postiže opet Vugrinec N. Do poluvremena rezultat se više nije mijenjao iako smo imali još prilika za golove. Drugo poluvreme domačin kreče ofanzivnije i u 33 min. ima slobodan udarac na 16 m , iz kojeg postižu gol za smanjenje rezultata na 1 - 3 . Postepeno se vračamo igri iz prvog poluvremena , stvaramo par dobrih prilika za pogotke ali ih slabo završavamo . Ipak do kraja susreta postižemo još jedan gol i to u 50 min. igre kojeg postiže Švenda T. za konačan rezultat od 1 - 4 i potpuno zasluženu pobjedu . Za ovu današnju igru pripadaju sve čestitke svim igračima a igralo ih je 14 koje smo rotirali tokom samog susreta.
Treninzi :  UTORAK   -  SRIJEDA   -  PETAK    u  15,30 sati