14. listopada 2017., 10:00
NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN
0 - 5

U 10. kolu prvenstva u Subotu 14.10 2017. odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Kotoribi i uvjerljivo pobijedili. Od samog početka susreta pa do samog kraja susreta igralo se samo na jedan gol i to domaći. U takvoj igri u prvom poluvremenu postigli smo samo 2 pogotka i to u 15 min. igre pogodak postiže Vugrinec N., i u 18 min. igre na 0 - 2 pogodak postiže iz 11 m Taradi M. Od tih 2 postignuta pogotka propustili smo još 6 izglednih prilika , ali brzopletost odnosno kompliciranost nisu urodili plodom , sama igra u tom djelu bila je dosta nepovezana sa puno netočnih odigravanja. U drugom poluvremenu počeli smo igrati bolje povezano , kvalitetnije odigrali pas igru što je rezultiralo sa još 3 postignuta pogotka. U 35 min. igre pogodak postiže Horvat A. za 0 - 3 , da bi u 46 min. igre Taradi M. postigao pogodak za 0 - 4 , i u 58 min. igre za 0 - 5 pogodak postiže Jančec N. što je bio i konačan rezultat . Treba napomenuti da u drugom poluvremenu naša ekipa izgledala je moćno na samom terenu , igrala kvalitetno , postigla još 3 pogotka ali stvorila puno prilika za još više pogodaka koje nismo realizirali. Dobit ove utakmice su igrači koji su do sada manje igrali , tako da su kroz igru svi igrali po jedno poluvreme , i sam konačan rezultat .
Treninzi :  SRIJEDA   -  ČETVRTAK   u  15  sati
Trener : Makar Stjepan