31. ožujka 2018., 10:00
NK DINAMO Domašinec
2 - 0
MLAĐI PIONIRI U13

U Subotu U-12 Mlađi pioniri u nastavku prvenstva u derbiju do sada 1 i 2 plasirane ekipe , domaćin je imao inicijativu tokom cijelog susreta , te je na kraju zasluženo pobijedio. Prvo poluvrijeme je završilo 0 -0 , gdje je domaćin imao jednu prigodu na koju naš golman dobro reagira i mi smo imali jedan udarac koji je završio preko gola.Na početku drugog poluvremena  u 34 min. igre domaćin ima 11 m koji pretvara u vodstvo od 1- 0 .Igra se i dalje od 16 do 16 i na samom kraju susreta imali smo polu priliku koju slabo završavamo , tako da domaćin ima brzu kontru iz koje ima korner. Ubaćaj iz kornera naš golman boksa loptu u protivničkog igrača od kojeg se lopta odbija u naš gol i to je bio konačan rezultat od 2 - 0 za domaćina.Treba napomenuti da smo ovaj susret odigrali u nekompletnoj postavi , jer su nedostajali: Gazdek P. - Toplek M. - Švenda D. - Drvenkar N. i Horvat,a od njih 4 iz prve postave,tako smatram da bi utakmica izgledala puno drugačije odnosno neizvjesnije.

Trener:Stjepan Makar