5. travnja 2018., 17:00
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
1 - 0

U Četvrtak 5.4.2018. U - 17 Juniori ovu prvenstvenu utakmicu odigrali po jakoj kiši.Sama utakmica ravnopravna po teškom terenu, tako da je prvo poluvreme završilo 0 : 0 .U drugom poluvremenu ista slika prvo poluvremena i dalje se igra ravnopravno , ali domaćin ipak stvara prvi priliku za gol koji odličan udarac naš golman Martan odlično brani. Potom mi imamo 100% šansu Jančec D. sam pred golmanom ali loše puca u golmana.Slijedi udarac glavom Blažone M. nakon kornera ali odlično brani domaći golman.U 75 min. ipak domaćin postiže gol nakon loše reakcije prema lopti Ciglar T. Do kraja smo domaćina pritisnuli na njihovoj polovici ali lopta nije htjela u gol i utakmica je završila sa 1 - 0.
Strijelci : 1  -  0   75  min.
NŠO MALA SUBOTICA : Martan J. - Krčmar . - Držanić A. - Blažona M. - Ciglar T. - Marčec M. - Cirkvenčić N. - Cirkvenčić L. - Kocijan F. - Mikulaj I. Jančec D.