7. travnja 2018., 11:15
8 - 1
NŠ SLOGA Čakovec

U Subotu 7.4.2018. U - 14 Pioniri uvjerljivo pobijedili NŠ Sogu sa visokih 8 . 1. Sam početak susreta bio je šokantan za nas jer gosti su poveli sa 0 - 1 u 35 sekundi igre.Postepeno smo počeli nešto igrati ali nekako u grču sa puno pogrešaka , ali smo uspjeli poravnati rezultat na 1 . 1 u 20 min. kada Hadeljan postiže gol. Sljedila je kvalitetnija igra koja je donijela povećanje rezultata na 2 . 1 u 31 min. igre , što je bio i rezultat poluvremena.U drugom poluvremenu potpuno smo dominirali na terenu i u takvoj igri do kraja susreta postigli smo 6 golova, i to redom : u 46 min. za 3:1 gol postiže Hrgović . U 49 min. već je 4:1 gol postiže Toplek M.Za 5:1 gol postiže Svoj drugi u 56 min. Hrgović . Na 6:1 gol postiže Vugrinec N. u 58 min. U 60 min. Hadeljan postiže svoj treći gol i to za 7:1. I u samoj završnici utakmice i to u 68 min. svoj drugi gol za 8:1 postiže Toplek M.Tako su dečki visoko porazili NŠ Slogu.