14. travnja 2018., 10:30
NŠ PETICA
0 - 3

U Subotu U- 12 Mlađi pioniri odličnom igro tokom cijelog susreta ostvarili prvu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva.U prvom poluvremenu odvijala se borbena igra obiju ekipa , igralo se čvrsto , agresivno na loptu . U takvoj igri domaćin je stvorio tri dobre akcije za gol , na koje naš golman Taradi S. odlično reagira tako da je u prvom poluvremenu rezultat 0 - 0. U drugom poluvremenu potpuno druga priča , postepeno se oslobađamo nekog grča u igri, počeli smo igrati visoko napadački na protivničkoj polovici , što nam se je ubrzo isplatilo jer u 34 min. igre postižemo gol iz slobodnog udarca cca 18 m kojeg je izveo Taradi M. i to je bilo 0 - 1. Poslije gola slijedila je još veća opuštenost u igri , tako da se samo očekivalo kada ćemo opet postići gol. A gol se dogodio u 44 min. igre kada korner izvodi Taradi M. koji ubacuje visoku loptu na koju odlično reagira Gazdek P. i postiže gol glavom za 0 - 2. Za konačnih 0 - 3 u 56 min. igre nakon lijepog odigravanja lopte Švenda D. do Vugrinec N. koji postiže gol za konačnu pobjedu. Svi igrači ovu utakmicu odigrali su dobro , a posebno drugo poluvreme.