28. travnja 2018., 10:00
9 - 1
NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M)

U 5 kolu proljetnog dijela prvenstva protiv dobre ekipe OMLADINAC / SLOBODA otvorila se kvalitetna igra sa puno lijepih proigravanja i sa dobrom realizacijom. Sam početak susreta nagovijestio je našu dobru igru , agresivno na loptu i okomito na gol protivnika, što je rezultiralo brzim golom u 8 min. igre kada nakon bočnog ubaćaja Jančec N. loptu u gol posprema Švenda D.za 1 - 0 . Slijedile su akcije sa lijepim proigravanjima ali u samoj završnici razbranili smo gostujučeg golmana , tako da smo rezultat povećali u 15 min. igre na 2 - 0 kada je Jančec N. ubacio pred gol a Taradi M. realizira ovu priliku. Ubrzo u 17 min. igre več je 3 - 0 , svoj drugi gol postiže Švenda D. nakon odlično odigrane lopte od strane Jančec N.Sljedila je i dalje dobra igra što nam je donijela povećanjem rezultata u 26 min. igre kada dobro proigravanje Vugrinec N. do Taradi M. koji loptu posprema u gol za 4 - 0 i njegov drugi gol.I samo minutu kasnije u 27 več je 5 - 0 a gol postiže Vugrinec N. nakon odigrane lopte od strane Taradi M. što je bio i rezultat poluvremena.U drugom poluvremenu nastavak dobre igre , tako da ubrzo povećavamo vodstvo na 6 - 0 u 34 min. igre gol postiže Jančec N. nakon odigrane lopte od Horvat A. U 45 min. gosti odigravaju bočni ubačaj u 5 m gdje naš igrač nespretno reagira i postiže autogol za 6 - 1. Ali ubrzo već u 47 min. igre več je 7 - 1 a svoj drugi gol postiže Jančec N. nakon odigrane lopte od Švenda D. U 52 min. ne realiziramo 11 m kada je prekršaj napravljen nad Juras R. a penal puca Taradi M. preko gola.U 57 min. igre več je 8 - 1 , gol postiže Cirkvenčić F. nakon povratne lopte Juras R. I konačnih 9 - 1 u 60 min. igre svoj treči gol postiže Švenda D. nakon asistencije Cirkvenčić F.za visoku pobjedu koja je nagrađena odličnom igrom.