28. travnja 2018., 17:00
NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN
1 - 2

U Subotu 28.4.2018. odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Kotoribi, iako smo se okupili svega 11 igrača od toga 4 igrača iz Pionira, u tako pomlađenoj ekipi odigrali smo protiv favorizirane ekipe ovog susreta dobru utakmicu. U prvom poluvremenu domaćin ima inicijativu u igri u kojoj je stvorio par dobrih akcija , ali dobro odgovaramo u obrani sve do 19 min. igre kada domaćin postiže gol udarcem oko 25 m od gola i to neobranjivo. Potom smo se nekako oslobodili pritiska i počeli igrati prema naprijed ali završnica nam je bila slaba. Tako da domačin prvo poluvreme dobiva sa 1 - 0. Sam početak drugog poluvremena nagovjestio je našu bolju igru , tako da več u 47 min. igre postižemo gol iz slobodnog udarca i to Fleten S.F. iz kosa udaljenosti cc35 m u suprotni kut i to je bilo 1 - 1. U nastavku igre orjentirali smo se na kontre što nam je donijelo vodstvo od 1 - 2 u 52 min. igre kada je u 16 m napravljen prekršaj nad Hadeljan P. i to je bilo za 11 m kojeg precizno izvodi Fleten Stjepan Franco.Do kraja susreta domaćin pritišće na naš gol , stvorio je par dobrih prilika koje naš golman Martan J. odlično brani ili pak domaćin promašuje gol, da bi mi u par navrata mogli iz kontri povećati vodstvo,jer imali smo stativu nakon udarca Marčec M.Na kraju potpuno zaslužena naša pobjeda ove pomlađene ekipe kojoj pripadaju sve čestitke na zalaganju i samoj igri.