Placeholder

9. svibnja 2018., 17:00
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
4 - 1

U Srijedu 9.5.2018. U-17 Juniori 1/4 finalnu utakmicu Kup-a odigrali smo u Brezju i potpuno zasluženo izgubili.Sam početak utakmice domaćin ulazi u igru agresivno, stvara jednu priliku i polu priliku za gol ali bez realizacije , da bi mi u jednoj brzoj kontri naprosto promašili prazan gol ( Fleten )kojim smo mogli povesti sa 0 - 1. Ali za to smo bili kažnjeni i primamo pre jeftin gol u 11 min.igre kada domaćin nakon ubačene lopte na drugu stativu postiže gol za 1 - 0 . Poslije toga kao da smo se malo probudili u igri tako uspijevamo poravnati rezultat na 1 - 1 u 30 min. igre gdje Mikulaj poslužuje loptu do Fleten - a koji postiže gol.Na žalost domaćin već u sljedećoj min. postiže gol iz slobodnog udarca i to je 2 - 1.Domaćin je i dalje aktivan i u 34 min. ima 11 m nakon prekršaja našeg igrača u 16 m, koje su precizno izveli za 3 - 1.Do poluvremena imali smo jednu šansu koju ne realiziramo i domaćin ima prednost na poluvremenu. Drugo poluvreme igra se nešto ravnopravnije , u tom djelu stvorili smo dvije dobre prilike za smanjenje rezultata ali završnica je bila slaba.Nakon jednog kornera domaćin u 68 min.igre postiže gol glavom za vodstvo od 4 - 1. Pod kraj samog susreta imali smo u 84 min. igre 11 m, kojeg loše izvodi Jančec D. puca preko gola. Što reći za našu ekipu, iako smo bili puno mlađi od domaćina ali sam pristup prema igri ,bez agresivnosti , trčanja i suradnje nema adekvatnog rezultata, tako da na kraju ne znamo naše vrijednosti odnosno mogućnosti svakog pojedinca.
Trener : Stjepan Makar