16. svibnja 2018., 17:30
NŠ FOR vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs NŠ FOR vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA
1 - 13
MLAĐI PIONIRI U13

U Srijedu 16.5.2018. U-12 Mlađi pioniri odigrali prvenstvenu utakmicu u Pribislavcu u uvjerljivo pobijedili NŠ FOR. Od samog početka susreta nametnuli smo svoju igru sa puno dodavanja , agresivno na loptu , što nam je donijelo brzi pogodak već u 3 min. igre postižemo gol i to Taradi M. koji je izveo korner nakon čega je lopta završila u golu. Slijedilo je par propuštenih prilika , ali sljedeći gol postižemo u 9 min. igre kada Švenda D. postiže gol nakon asistencije Taradi M.Već u 11 min. igre je rezultat povećan na 0 - 3 gol postiže Švenda D. nakon odigrane lopte od Vugrinec N. U 13 min. već je 0 - 4 a gol postiže Švenda D. nakon ubaćaja Jančec N. Na 0 - 5 povisujemo u 17 min. strijelac je Taradi M. na dodavanje Jančec G. Već u slijedećoj min. 18 postižemo gol za 0 - 6 svoj 4 gol postiže Švenda D. na odigranu loptu od Vugrinec N. Slijedilo je 10 min. igre gdje smo stvarali prilike ali ih i promašivali , tako da smo u samoj završnici prvog poluvremena postigli još dva gola i to u 28 min. kada na 0 - 7 gol postiže Taradi M. koji se najbolje snalazi u 16 m. I u 29 min. za 0 - 8 gol postiže Vugrinec N. na asistenciju Taradi M.Tako smo prvo poluvreme dobili sa 0 - 8.Drugo poluvreme ista slika od prvog poluvremena , stvaraju se prilike , postižemo još 5 golova ali ih i puno promašujemo.Tako smo povećali rezultat na 0 - 9 u 35 min. kada Švenda D. postiže gol nakon odigrane lopte od Juras R. Na slijedeći gol čekali smo do 45 min. kada Taradi M. nakon asistencije Jančec G. postiže gol za 0 - 10. Samo 2 min. poslije već je 0 - 11 gol postiže Toplek M. nakon odigravanja Taradi M.U 51 min. igre primamo nepotreban gol nakon neodlučnosti našeg golmana i to je 1 - 11. U 53 min. Švenda D. povećava naše vodstvo na 1 - 12 nakon odigrane lopte od Horvat A. Iu samoj završnici utakmice u 59 min. Švenda D. postiže svoj 7 gol nakon udarca Taradi M. lopta pogađa stativu a Švenda posprema u gol za konačnih 1 - 13, za konačnu visoku pobjedu koja je mogla biti još i puno veća.
Trener : Stjepan Makar