17. svibnja 2018., 18:30
NŠ FOR vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA vs NŠ FOR vs NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA
1 - 10
PIONIRI U15

U Četvrtak 17.5.2018. U - 14 Pioniri odigrali odličnu prvenstvenu utakmicu u Belici.Od samog početka susreta nametnuli smo agresivnu igru , na loptu što nam se isplatilo jer već u 4 min. igre postižemo gol za vodstvo od 0 - 1 a strijelac je bio Slaviček F. nakon asistencije Hadeljan P. Igramo i dalje kombinatorno , stvaramo prilike,ali realiziramo tek u 11 min. kada nakon dobre kombinacije Toplek M. - Piškor posprema loptu u gol. U 16 min. već je 0 - 3 kada se uloge mijenjaju Toplek M. je strijelac a Piškor P. asistira. Slijedila je i dalje dobra igra , stvarale su se prilike ali i ih promašivali sve do posljednje min. igre prvog poluvremena kada povisujemo rezultat na 0 - 4 , gol postiže Hadeljan P. na dodavanje Horvat L.U drugo poluvreme ulazimo sa još večim žarom i ubrzo povećavamo vodstvo na 0 - 5 u 42 min.kada gol postiže Vlašić P. nakon odigrane lopte Piškor P. Nakon gola slijedila je nešto opuštenija igra tako da domaćin uspijeva postići gol u 49 min. i smanjuje na 1 - 5 . Opet smo stali na loptu , počeli smo igrati kvalitetnije , stvarati prilike od kojih smo do kraja susreta realizirali 5. Najprije smo povećali rezultat u 55 min. na 1 - 6 , strijelac gola nakon odigrane lopte Hadeljan P. bio je Vlašić P. Samo 2 min. poslije već je 1 - 7 gol postiže Vugrinec N. nakon dodavanja lopte Piškor P. U roku od 4 min. igre postižemo još 3 gola i to u 64 min.za 1 - 8 gol postiže Toplek M. prekrasnim udarcem cc 30 m.U 66 min. već je 1 - 9 strijelac je Hadeljan P. na dodavanje Piškor P.I konačnih 1 - 10 u 68 min. igre sada uloge se mijenjaju strijelac gola je Piškor P. na asistenciju Hadeljan P.Treba pohvaliti sve igrače na ozbiljnom shvaćanju i pristupu u utakmicu i zasluženoj pobjedi.
Trener : Stjepan Makar