30. svibnja 2018., 18:30
4 - 4
NK MLADOST KOMET
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

U Srijedu 30.5.2018. U-17 Juniori odigrali pvenstvenu utakmicu sa NK MLADOST KOMET  koja je do ove utakmica bila vodeća ekipa lige , odigrali smo neriješeno. Na ovoj utakmici okupilo nas se 17 igrača , popunjeni sa Pionirima i to 9 igrača. Ovu utakmicu protiv vodeće ekipe lige odigrali smo odlično do 60 min. igre , do tog perioda stvorili smo potpuno zasluženo vodstvo od 4 - 1 i propustili postići još po koji gol.Poveli smo brzim golovima u 2 min.1-0 golom Fleten S.F. na asistenciju Mikulaj I. u 4 min. povisujemo na 2-0 gol postiže opet Fleten S. F.  nako odigrane lopte od Cirkvenčić N. U 10 min. svoj treči gol postiže Fleten S.F. nakon asistencije Toplek M. za vodstvo od 3-0.Gosti se postepeno dižu u igri i u 18 min. postižu gol za 3-1.Do poluvremena rezultat se nije mijenjao iako je bilo prilika sa obje strane.Drugo poluvreme otvaramo dobro i u 47 min. nakon prekršaja nad Piškor P.u 16 m imamo 11 m kojeg precizno izvodi Cirkvenčić L. i to je 4-1.Nakon toga propustili smo u tri navrata povećati vodstvo,ali smo u završnici bili neprecizni, jer počeli smo od 60 min. postepeno padati u nedostatku snage.To gosti koriste , tako u 64 min. smanjuju na 4-2, potom postižu gol u 74 min. na 4-3, da bi u 81 min. imali 11 m iz kojeg poravnavaju rezultat na 4-4 što je bio i konačan rezultat.