31. svibnja 2018., 10:00
1 - 1
NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN

U Četvrtak 31.5.2018. U-12 Mlađi pioniri u dobroj igri obiju ekipa odigrali neriješeno 1 - 1. Tokom cijelog susreta odvijala se tvrda igra u kojoj su gosti bili nešto agresivniji u prvom poluvremenu ali nisu stvorili niti jednu prigodu za gol, mi smo se organizirano branili i pokušali igrati na kontru ali bez neke kvalitete prema golu, tako da je poluvreme završilo sa 0 - 0 . Drugo poluvreme pripada u potpunosti nama , igramo naprosto na jedan gol ,stvorili smo par polu prilika ali gol ne možemo postići sve do 46 min. kada imamo slobodan udarac nakon prekršaja nad Vrbanec K. cc 20 m od gola , kojeg precizno izvodi Taradi S. za 1 - 0 .I dalje igramo prema golu gostiju ali nema povećanja rezultata, već naprotiv 3 min. prije kraja susreta napravili smo jednu pogrešku na sredini terena gdje protivnički igrač oduzima loptu i ide prema našem golu 1.1 i poravnava rezultat na konačnih 1 - 1.