12. lipnja 2018., 20:00
2 - 2
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)

U Utorak 12.6.2018. U-12 Mlađi pioniri odigrali prvenstvenu utakmicu u noćnom terminu u 20 sati protiv NŠ Međimurec/Sloboda.Utakmicu smo otvorili jako dobro,već u 2 min. igre poveli smo sa 1-0 golom Cirkvenčić F. koji se najbolje snalazi u 16 m. Naše vodstvo je kratko trajalo jer smo ubrzo primili gol i to u 4 min.kada u obrani griješimo , što gosti koriste i postižu gol za 1-1.Do poluvremena igralo se obostrano jako dobro, imali smo par polu prilika ali golova nije bilo. Kao i sam početak susreta tako i drugo poluvreme padaju brzi golovi, ali ovaj puta gosti dolaze u vodstvo u 40 min. kada gubimo loptu na polovici igrališta i protivnički igrač bježi našim igračima i postiže gol za 1-2.Taj gol nas nije poremetio u igri, već smo još više napadali na gostujući gol, što je bilo poravnanje rezultata na 2-2 u 45 min.igre kada Gazdek P. odigrava na Vugrinec N. koji postiže gol.Do kraja susreta igramo na polovici gostiju ali gola ne možemo postići, tako je ovaj susret po kišovitom vremenu završio 2-2.