13. rujna 2018., 20:00
NK RUDAR Mursko Središće
1 - 5

U Četvrtak 13.9.2018. u ranije odigranom susretu 3 kolu prvenstva kod Rudara u M. Središču u noćnom terminu odigrali smo dobru utakmicu osobito u drugom poluvremenu. Sam početak pripao je domaćoj ekipi koja ima inicijativu u igri , tako da već u 10 min. postižu gol iz dobro izvedenog slobodnog udarca za 1 - 0. U našoj igri pokušavali smo preko konti gdje smo u dva navrata dobro izveli ali završnica nam je bila slaba , bez udarca. Domaćin je i dalje imao igru ali bez većih opasnosti po naš gol budući da je naša obrana na vrijeme zatvarala prilaz našem golu, tako se išlo na poluvreme sa minimalnim vodstvom od 1 - 0. U drugom poluvremenu promijenili smo način igre u našoj ekipi , što se vidjelo na samom terenu gdje smo počeli igrati sa više kombinatorike,počeli smo biti opasniji prema domaćem golu,tako da smo imali jedan odličan udarac koji je završio na prečki. Nagrada za napadačku igru slijedila je u 56 min. kada nakon prekršaja nad Jančec M. , Marčec M. odlično izvodi slobodan udarac i to je bilo 1-1. Već u sljedećoj min. 57 postižemo gol za vodstvo od 1-2 nakon prodora Pintar M. koji dodaje loptu Jančec M. i lopta završava u golu. Slijedi i dalje naša dobra igra , stvaramo dobre akcije ali završnica nam je nešto slabija, tako da se čekao naš gol do 84 min. kada opet Pintar M. probija bok i odigrava na Horvat L. koji postiže gol za 1  3. Kao da nam se otvorilo pa u 87 min. povećavamo vodstvo nakon dobro odigrane lopte od strane Pintar M. prema Jančec M. i to je 1-4. I u 89 min. za konačnih 1-5 pobrinuo se Kocijan F.  koji odmjerenim udarcem nakon prodora Jančec M. posprema loptu u gol, za potpuno zasluženu pobjedu i odličnu igru naše ekipe osobito u drugom poluvremenu.
Sastav: Martan J. 90 min. - Ciglar T. 35 min. - Gašparič I. 85 min. - Marčec M. 90 min. - Horvat L. 68 min. - Sraka N. 80 min. - Piškor P. 80 min. - Slaviček F. 90 min. - Jančec M. 78 min. - Kocijan F. 80 min. - Pintar M. 80 min. ( Slunjski M. 20 min. - Cirkvenčić N.33 min. - Krčmar M. 67 min. )
Strijelci:  1  -  0    10 min.
               1  -  1    56 min.  Marčec M. -  asi. Jančec M.
               1  -  2   57 min.  Jančec M. -  asi. Pintar M.