15. rujna 2018., 10:00
3 - 3
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Susret 3.kola prvenstva Početnika donio nam je rasporedom gostovanje ekipe "Pušćine/Strahoninec". Naša je momčad vrlo dobro ušla u susret i ubrzo preko Jakova Vilića dolazimo do 1-0. Rani pogodak koji smo postigli kao da je opustio naše igrače pa gosti malo po malo dolaze do inicijative koja rezultira prvo izjednačenjem, a onda do kraja poluvremena i vodstvom od 1-3. Iako vodstvo gostiju nije bilo plod neke bolje igre u polju već više naše smušenosti u obrani, s dosta velikom prednošću gosti odlaze na predah. Drugo poluvrijeme naši se bude i utakmica se igra samo na polovici gostiju. Pritisak koji smo stvarali donio nam je dva pogotka(Vilić i Horvat Vito) i još podosta situacija u kojima smo mogli i morali puno bolje reagirati kako bi u potpunosti preokrenuli rezultat i dobili utakmicu. No uglavnom, bod je osvojen, ekipa je pokazala karakter da se može vratiti iz izgubljene situacije te zbog toga možemo i moramo biti zadovoljni. Ekipa je tek u stvaranju, s puno novih igrača, pa je za očekivati da će s vremenom i igre biti sve bolje i bolje.

Igrali su:Abel Taradi, Teo Dominić, Roko Plantak, Jakov Vilić, Gabrijel Sovar, Marko Magdalenić, Vito Horvat, Kevin Vurušić, Sebastijan Vidović, Ivano Horvat, Florijan Halić, Deni Brodarić i Duje Domjanić. Trener:Tomislav Podgorelec.