POČETNICI U8
23. rujna 2018., 10:00
NŠ ZELENKO
3 - 4

U vrlo neizvjesnom susretu s puno preokreta, naši su Početnici više nego zasluženo osvojili bodove na gostovanju u Domašincu. Domaća je ekipa bolje ušla u susret i prvih nekoliko minuta nismo dobro stajali na terenu. Rezultat takvog stanja na terenu je i vodeći pogodak za domaćine u 5.minuti. Nakon toga se naši igrači postepeno oslobađaju, preuzimaju konce igre u svoje noge te s dva pogotka (Sovar i Vidović) dolazimo do 1-2. Uz to smo imali još i nekoliko prilika koje smo nekim čudom uspjeli zapucati. Drugi dio otvaramo opet s dvije dobre šanse, koje ne iskorištavamo. Kazna za sve te promašaje dolazi u paketu. Unutar pet minuta primamo dva pogotka i u rezultatskom smo minusu, 3-2 je za domaćina. No ipak, naša momčad pokazuje karakter i opet se vraća i preokreće susret u svoju korist. Roko Plantak zabija za 3-3, a Gabrijel Sovar pobjednički gol za 3-4. Do kraja smo mogli postići još koji pogodak no i ovako možemo i moramo biti zadovoljni prikazanim. Cijela je momčad odigrala borbeno, angažirano i, na kraju, efikasno pa stoga svim igračima upućujemo velike čestitke.
Igrali su: Abel Taradi, Teo Dominić, Roko Plantak, Jakov Vilić, Gabrijel Sovar, Marko Magdalenić, Vito Horvat, Kevin Vurušić, Sebastijan Vidović, Ivano Horvat, Florijan Halić, Deni Brodarić i Duje Domjanić. Trener:Tomislav Podgorelec.