6. listopada 2018., 15:30
1 - 2
NŠ SVETI MARTIN

U 6 kolu U-17 Juniori odigrali dobru utakmicu protiv vodeće ekipe prvenstva Sv. Martina. Sam početak susreta nije bio dobar po nas,budući da smo već u 2 min. igre primili gol nakon velike pogreške našeg zadnjeg igrača  za 0 - 1. Slijedi i dalje nestabilna igra u obrani , što gosti koriste i u 10 min. igre povećavaju svoje vodstvo na 0 - 2.Poslije slabog otvaranja utakmice slijedi ravnopravnija igra , da bi mi u posljednjih 20 min. igre prvog poluvremena imali igru u kojoj smo stvorili tri dobre prilike za gol u kojoj u dva navrata odlično brani gostujući golman a u jednom navratu pogodili smo vratnicu, tako da na poluvreme odlazimo sa negativnim rezultatom od 0 - 2. U drugo poluvreme smo ušli hrabrije u igru , što nam se je isplatilo jer smo u 51 min. igre smanjili rezultat na 1-2 , gol smo postigli iz kaznenog udarca a strijelac je bio Cirkvenčić N. nakon što je bio prekršaj u 16 m nad Jančec M. Do kraja susreta igra se ravnopravna igra u polju , s time da smo mi imali u četiri navrata velike prilike za postizanje gola,ali završnica nam je bila slaba odnosno gostujući golman je refleksno obranio udarce, tako da na kraju susreta možemo reći da je današnju utakmicu dobila spretnija i sretnija ekipa gostiju. Šteta za našu ekipu koja je na ovoj utakmici po prikazanom zaslužila barem neodlučan rezultat.
Strijelci :  0  -  1    2  min.