13. listopada 2018., 15:00
NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN
4 - 0

U Subotu U-17 Juniori odigrali prvenstvenu utakmicu  7 kola u Kotoribi i doživjeli poraz od 4 - 0. Sam početak naslutio je slabu igru naše momčadi jer već u 3 min. igre domaćin dolazi u vodstvo od 1 - 0 nakon izvedenog slobodnog udarca iz kosa bila je slaba reakcija našeg golmana. Slijedi i dalje kvalitetnija igra domaćina,koji u 9 min. igre povećavaju vodstvo od 2 - 0 nakon loše odigrane lopte u obrani koju domaćin presječe i izlazi domaći igrač sam pred naš gol i postiže gol.Domaćin i dalje igra kvalitetnije do čim naša ekipa radi pogreške u pogrešku, pretežito igramo solo sa puno driblinga ili radimo kriva dodavanja k tome kada dodamo pa se naprosto šećemo po terenu , tako da domaćin olako dolazi pred naš gol. U 33 min. igre radimo prekršaj u 16 m što je bio i 11 m koji domaćin realizira i vodi sa 3 - 0. Nakon uvjerljivog vodstva domaćina do poluvremena igra je bila nešto ravnopravnija. Drugo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri,gdje smo se mi nekako probudili,stvorili smo par dobrih prilika koji nismo realizirali zbog brzopletosti ili poteza više. Domaćin igra više na kontru iz koje pred sam kraj susreta u 87 min. igre postiže gol za konačnu pobjedu od 4 - 0. Od strane naše ekipe ovo je bila najslabija izvedba ovog djela prvenstva.
Strijelci : 1  -  0     3  min.