12. travnja 2019., 20:00
3 - 7
NŠ SLOGA Čakovec

U petak 12.4. ugostili smo ekipu NŠ Sloge iz Čakovca. Od prethodne utakmice nedostajala su nam 5 igrača i to je rezultiralo nešto lošijom igrom naše ekipe.Nakon brzog vodstva od 2-0 gostiju uspijemo poravnati rezultat golovima Jančeca i Taradija.Nespretna reakcija obrane u zadnjoj minuti prvog poluvremena daje šansu gostima, koji to koriste i na odmor se odlazi s vodstvom gostiju 3-2. Početkom drugog poluvremena gosti povećavaju vodstvo na 4-2. U 60.minuti već je 5-2 za goste, da bi nakon toga Jančec izborio kazneni udarac kojeg sam i realizira te smanjuje vodstvo gostiju na 5-3. U posljednjih 5. minuta utakmice velika dekoncentracija naše obrane,te primamo još dva pogotka te utakmica završava s neugodnih 7-3.Sasvim zaslužena pobjeda gostiju.