KUP
24. travnja 2019., 18:30
1 - 5
NA MEĐIMURJE Čakovec

Utakmica odigrana po veoma lijepom vremenu na odlično pripremljenome terenu u Palovcu. Ekipa NŠ Mala Subotica ugostila je kvalitetnu ekipu NŠ Međimurje Čakovec, te izgubila rezultatom 1-5(0-1). U prvome poluvremenu naša ekipa pružila je veoma kvalitetnu obranu, predvođenu vratarom Martanom. NŠ Međimurje Čakovec povelo je u 15 minuti, te nakon toga stalo. Naši igrači bazirali su se na obrambeni dio veoma odlično, uspijevali se obraniti naletima protivničkih igrača, te uz nekoliko kontra napada odlično i zaprijetiti. Tako treba istaknuti odličnu priliku za zgoditak Jančeca koji u 25. minuti dolazi sam pred vratara,međutim puca pored gola.U 35 minuti Marčec Stjepan pogađa vratnicu iz slobodnog udarca.U drugome poluvremenu gosti postižu veoma brzo dva zgoditka (50. i 55. minuta), te je time pitanje pobjednika riješeno.Četvrti zgoditak primamo u 70 minuti. Počasni pogodak postiže Marčec Stjepan na asistenciju Jančeca.Do kraja utakmice primamo još jedan zgoditak za konačnih 5-1 za goste.Sasvim zasluženo je pobijedila mnogo kvalitetnija i spremnija ekipa gostiju.
Trener: Petar Ružić