10. svibnja 2019., 18:00
2 - 1
NOGOMETAŠ 13 Podturen
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Za kraj prvenstva teška, ali zaslužena pobjeda naših Početnika. U utakmici u kojoj smo imali više od igre i bili puno bolji takmac, do pobjede smo stigli praktički u zadnjim sekundama igre. S puno lopte u našim nogama i dominacijom u igri stigli smo do vodstva preko Duje Domjanića od 1-0 u 7.minuti. Igrali smo dosta napadački i riskantno te smo time stvarali  prostor gostima za polu kontru. Iz jedne takve kontre gosti dolaze do kaznenog udarca u zadnjoj minuti prvog dijela. Bilo je to 1-1. U drugom se dijelu igra samo na gol gostiju ali nikako da zatresemo mrežu.Upornost se isplatila i u zadnjem napadu, kad se već očekivao kraj, Duje Domjanić iz jedne gužve postiže i drugi svoj pogodak i pretvara se u junaka susreta te svojoj ekipi donosi pobjedu i tri boda.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Marko Magdalenić.